Nakupujte zdaj

Optični priključni kabel, SC-SC, SM 9/125, enojno vlakno, 1m

Tip konektorja: SC/UPC <-> SC/UPC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;

Šifra: PC-SC/SC-18903 Kategoriji:
Opis
Tip konektorja: SC/UPC <-> SC/UPC
Tip optičnega vlakna: 9  / 125 µm
Slabljenje skupaj: ≤ 0.3 dB
Izbrane značilnosti:
  • Izvedeni skladno z zahtevami: G.652 D
  • prevleka iz PVC
Dolžina: 1 m
Garancija: 2 leti
Additional Information
Weight 0.019 kg
Dimensions 200 × 180 × 10 mm
Translate »
X